Zabiegi na męskie paznokcie – jak dbać o paznokcie męskie?

zabiegi na męskie paznokcie

Moda na piękny wygląd paznokci już od wielu lat nie dotyczy jedynie kobiet, ale również mężczyzn. Coraz chętniej zgłaszają się ze swoimi problemami do kosmetyczek, które mogą zagwarantować im odpowiedni wygląd dłoni. Dlaczego warto korzystać z zabiegów na męskie paznokcie oraz jak często to robić? Dowiesz się z naszego artykułu.

Manicure męski – zabieg dla paznokci i skóry dłoni

Manicure męski to coraz popularniejszy rodzaj zabiegu, dzięki któremu mężczyźni mogą pochwalić się zadbanymi dłońmi. Panowie coraz częściej decydują się na jego wykonanie, nie tylko przed ważnymi uroczystościami czy spotkaniami, ale również na co dzień. Zadbany mężczyzna powinien wyróżniać się nie tylko idealnie dobraną stylizacją czy przystrzyżoną fryzurą, ale również dłońmi, na które wiele osób zwraca uwagę podczas bliższego kontaktu. To estetyczny wygląd możliwy do osiągnięcia w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze. 

zabiegi na męskie paznokcie

Zabieg męskiego manicure – jak często go wykonywać?

Mężczyzna, chcąc zadbać o swoje dłonie powinien wykonywać zabieg przynajmniej raz w miesiącu. To krótki czas około 30 minut, podczas którego profesjonaliści zadbają o estetyczny wygląd paznokci i skóry dłoni. Wycinane są skórki, a paznokcie obcinane i piłowane. Dodatkowo skóra dłoni jest wygładzana i nawilżana.