Wiosenny manicure hybrydowy

manicure

Manicure Warszawa to jedna z częściej poszukiwanych usług z segmentu usług kosmetycznych. Kobiety dbać o dłonie w sposób profesjonalny, oddając swoje paznokcie stylistkom.

Paznokcie Warszawa

Wiosenny manicure hybrydowy to propozycja dla kobiet, które o tej porze roku preferują zupełnie inne kolory paznokci niż jesienią i zimą. Paznokcie Warszawa w wydaniu wiosennym to prawdziwa eksplozja pastelowych barw, które tak pięknie komponują się z opalonymi dłońmi. Wiosną oraz latem zawsze szalenie modne są wszelkie cukierkowe kolory, począwszy od różu, przez odcienie koralowe, brzoskwiniowy, aż po turkus i miętę.

Klasyczny manicure

Oczywiście wiosna to również doskonały moment na powrót do tradycji. Paznokcie na przykład w stylu francuskim, z jedynie delikatnie zaznaczonymi końcówkami oraz płytką pokrytą za pomocą któregoś z neutralnych kolorów, to również doskonała propozycja. Taki klasyczny manicure jest bardzo elegancki i odpowiada szczególnie tym kobietom, które na co dzień zajmują eksponowane stanowiska zawodowe. W ich przypadku najmniejszy element wizerunku ma bardzo duże znaczenie.
Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą manicure Warszawa, koniecznie sprawdź co potrafią kosmetyczki z EasyNails.

Zadbane męskie paznokcie

O manicure i pedicure warto też przestać mówić w aspekcie tylko i wyłącznie kobiet. Panowie również zasługują na zadbane dłonie i stopy, dlatego też z myślą o nich przygotowano usługę dbania o paznokcie. Odpowiednio wypielęgnowane wyglądają zdrowo, są pełne blasku, stanowiąc ważny element wizerunku.