Pedicure nie tylko dla kobiet

pedicure męski

Elegancki, nowoczesny mężczyzna to nie tylko drogi garnitur i markowe perfumy. Dbanie o siebie to  przywilej zarezerwowany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Gabinety kosmetyczne oferują panom liczne zabiegi a wśród nich pedicure męski.  Dzisiaj dobre buty należy założyć na zadbane stopy. Korzystając z profesjonalnych usług, stopy męskie będą wspaniałą wizytówką na basenie czy plaży. Pedicure męski podkreśli dobrą jakość letnich sandałów.

Pielęgnacja męskich paznokci

Nie każdy mężczyzna potrafi sam zadbać o tę newralgiczną część męskiego ciała, jaką są paznokcie. Wymaga to bowiem sporej wiedzy i umiejętności, dlatego panowie coraz częściej korzystają z profesjonalnych usług w gabinetach kosmetycznych. Pedicure męski to zabieg podobny do tego, z którego korzystają kobiety. Odprężająca kąpiel stóp rozpoczyna cały zabieg i ma na celu między innymi zmiękczyć skórki wokół paznokci, aby łatwiej je usunąć i nadać im odpowiedni kształt. Ułatwia to też obcinanie paznokci tak, aby nie wrastały po bokach.

Pedicure  męski to nie tylko paznokcie

Klasyczny pedicure męski obejmuje również usunięcie  zgrubiałego naskórka, odcisków czy modzeli, które z czasem powodują utrudnienia w chodzeniu. Ładne i zadbane pięty charakteryzują się jedwabistą gładkością, a co za tym idzie estetycznym wyglądem i komfortem, który możemy zapewnić swoim stopom.  

Zadbany mężczyzna

pedicure męski

Dziś dbałość o wygląd to standard i panowie coraz częściej zdają sobie z tego sprawę. Prawdziwy mężczyzna  zadbany jest od stóp do głów. Wizyta u kosmetyczki nie jest już powodem do kpin i żartów, a  jej gabinet coraz częściej odwiedzają panowie. Pedicure męski natomiast to jeden z najczęściej  wybieranych zabiegów.