Paznokcie japońskie – alternatywa dla malowania

manicure japoński wrocław

Pomalowane paznokcie kojarzą się kobietom z pięknym i zadbanym wyglądem, ale tak naprawdę wyglądają one dobrze tylko przez pierwszych kilka dni po pomalowaniu. Odpryski czy lakier starty na końcówkach płytek wygląda bardzo nieelegancko, więc kiedy nie można regularnie malować paznokci albo zwyczajnie brakuje na to ochoty, warto zdecydować się na paznokcie japońskie. Są one coraz bardziej popularne.

Manicure japoński – urok naturalnych paznokci

Takie rozwiązanie jest też świetne dla osób, które przez jakiś czas nie chcą malować paznokci, na przykład ze względu na ich zniszczenia, jak i dla tych, które nie mogą tego robić, jak dziewczęta w szkole czy kobiety, które w pracy obowiązuje dress code. Dla wszystkich ich doskonałym rozwiązaniem będzie manicure japoński Warszawa będzie zaś dobrym miejscem do jego wykonania, gdyż zabieg ten oferuje wiele gabinetów. Polega on zaś na wtarciu w płytki specjalnej odżywczej pasty i utrwalenie jej pudrem. Zabieg nie niszczy paznokci, a przeciwnie, odżywia je. Poza tym sprawia, że pięknie błyszczą i, co bardzo ważne, powłoka ta nie ściera się ani nie odpryskuje. Zabieg więc trzeba ponowić dopiero wtedy, gdy paznokcie odrosną i różnica między odżywioną a nową powierzchnią będzie widoczna.

Manicure japoński – niewysoka cena

Ze względu na nieskomplikowanie tego zabiegu i wykorzystywanie podczas niego niewielkiej ilości produktów nie trzeba obawiać się wysokiej ceny, nawet w dużych miastach. Dla osób, które chcą wykonać manicure japoński Wrocław i inne miejscowości mają wiele atrakcyjnych propozycji.