Modne hybrydy na wiosnę i lato

kolorowe paznokcie

Lato to doskonały czas na eksperymentowanie ze swoim wizerunkiem i makijażem. Gdy jest ciepło, kobiety uwielbiają zakładać nowe stroje i odrobinę inaczej się prezentować – często decydują się wtedy na nowości również w pielęgnacji dłoni i paznokci.

Modne hybrydy na wiosnę i lato

To właśnie wiosną oraz latem często kobiety sięgają po zupełnie nowe odcienie lakierów na paznokciach u stóp oraz u dłoni. Hybrydy Warszawa to wciąż najpopularniejszy sposób na manicure i pedicure – hybrydy odznaczają się bowiem doskonałą trwałością, kolor jest perfekcyjnie nałożony, lśniący nawet przez kilka tygodni, bez jakichkolwiek śladów uszkodzeń.

Paznokcie hybrydowe przed urlopem

Oczywiście paznokcie hybrydowe to również doskonała alternatywa przed wyjazdem na wakacje. Zamiast zabierać ze sobą cały sprzęt do malowania paznokci wraz z lakierem oraz zmywacze, zdecydowanie lepiej jest się po prostu wybrać na hybrydy Warszawa posiada duży wybór salonów oferujących takie usługi. Nawet słona woda i piasek czy kamienie na plaży nie są mu bowiem straszne. Zarówno manicure, jak i pedicure hybrydowy przetrwają nawet dwa tygodnie urlopu, a dłonie oraz stopy będą pięknie się prezentować. Ładnie pomalowane paznokcie to przecież jeden z tak ważnych elementów wizerunku również podczas urlopu. W tym sezonie warto zdecydować się na któryś z najmodniejszych odcieni, albo po prostu postawić na klasykę. Wybierając zaś coś prostego i minimalistycznego jak na przykład manicure hybrydowy w stylu francuskim, można mieć pewność, że będzie on świetnie komponował się z każdym strojem.