Kawowe i brokatowe – modne paznokcie 2019

modny manicure 2019

Każda kobieta dbająca o piękny wygląd dużą uwagę przywiązuje również do wyglądu swoich paznokci. Jeśli są one zadbane i odpowiednio pomalowane, wówczas można poczuć się szykownie, pięknie i elegancko. Jakie są modne paznokcie w tym sezonie?

W tym wiosenno – letnim sezonie nie brakuje interesujących propozycji malowania paznokci.

Modne paznokcie 2019 kojarzą się przede wszystkich z odcieniem kawy z mlekiem oraz połyskującym brokatem.

Brokatowe paznokcie – hit sezonu

W tym roku niesamowity błysk oraz brokat znów powraca do łask. I choć taki manicure większości pań kojarzy się z karnawałem, to wiosną i latem tego roku nie może zabraknąć połysku na modnych, kobiecych dłoniach.

Każda pani może wybierać zarówno spośród metalicznego manicure jak i manicure uzupełnionego połyskującymi drobinkami oraz brokatem.

Trend ten lansują obecnie największe domy mody. Połyskujący manicure doskonale współgra z modnym makijażem tego sezonu, który również bazuje na brokacie oraz połysku.

Piękne paznokcie w odcieniu kawy z mlekiem.

Modne paznokcie w sezonie 2019 to także kolor kawy z mlekiem.
Nieco stonowana, kawowa barwa na paznokciach to idealna propozycja dla tych kobiet, które cenią sobie klasykę oraz minimalizm, a jednocześnie lubią być trendy.

Aby prezentować się niezwykle modnie i efektownie warto przed nałożeniem lakieru spiłować paznokcie na zapałkę, a dopiero wówczas pokusić się o ten modny kolor.

Paznokcie o tej barwie nie tylko doskonale się prezentują i do wszystkiego pasują lecz także sprawiają, że dłonie wyglądają na naprawdę zadbane.